W dniach 28 i 29 października odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Pierwszego dnia uczniowie klas 2ta, 3tr i 4tr rozwiązywali test teoretyczny, w którym musieli odpowiedzieć na 60 pytań z zakresu: mechaniki technicznej, budowy pojazdów i maszyn rolniczych oraz z przedsiębiorczości i ekonomii. Drugiego dnia młodzież zmagała się z zadaniami praktycznymi.

W Olimpiadzie wzięło udział 15 uczniów. Pierwsze miejsce zajął Mariusz Cichacki z klasy 2ta, drugie miejsce zdobył Miłosz Augustyn z kasy 2ta, trzecie - Bartosz Pokrzywka z klasy 4tr.

Zwycięzcom  gratulujemy, a całej grupie dziękujemy za zaangażowanie i udział w Olimpiadzie.

Zespół Olimpiady – etap Szkolny: Paweł Pacholec, Marcin Nowakowski, Przemysław Białek
rol1.jpg

rol4.jpg